PRODUCENT ELEMENTÓW GUMOWYCH

Producent elementów gumowych

Jesteśmy producentem elementów gumowych takich jak uszczelki gumowe, profile gumowe oraz innych wyrobów wykonanych z gumy. Nasza firma specjalizuje się w produkcji uszczelek gumowych, które są wykorzystywane do uszczelnień rur wodociągowych i kanalizacyjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015, w zakresie produkcji uszczelek gumowych, wyrobów z gumy oraz mieszanek gumowych. Nasze produkty wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami oraz standardami, w zależności od produktu oraz rynku. Produkowane przez nas wyroby gumowe znajdują wykorzystanie w branży instalacyjnej, rolniczej, budowlanej oraz przemyśle AGD i maszynowym. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, a nasze produkty wysyłane są m.in. do Argentyny, Litwy, Ukrainy, Rumuni, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec.

Jesteśmy otwarci na współprace oraz realizację coraz to nowszych projektów.

Producent elementów gumowych

Producent elementów gumowych

W naszym portfolio produktowym znajdują się m.in. uszczelki in situ, trapera, manszety teleskopowe wykonywane metodą wtrysku. Produkujemy także uszczelki dedykowane do rur betonowych, korugowanych, ciśnieniowych oraz wykorzystywanych do uszczelniania kręgów betonowych i studzienek kanalizacyjnych. Posiadamy również uszczelki, które są wykonane z komponentu gumy i polipropylenu, dzięki czemu produkt jest bardziej odporny na odkształcenia i ma dłuższą żywotność. Oprócz uszczelek wykonywanych z gumy produkujemy również wysokiej jakości profilie gumowe oraz mieszanki gumowe. 

Nasze produkty wykonujemy z mieszanki gumowej na bazie kauczuków takich jak np. EPDM, NBR, SBR. Kształt, twardość oraz inne właściwości fizyczne i chemiczne mogą być dobrane zgodnie z określoną normą lub wymaganiami Klienta. 

Producent wyrobów gumowych​

Nasze profile gumowe są wykonywane metodą ekstruzji, pozwala to na nadawanie wyrobom skomplikowanych kształtów i przekrojów. Dzięki temu nasze profile gumowe mogą być wykorzystywane jako uszczelki, które były nie do wykonania metodą wtrysku. Nasze profile mogą również służyć jako odbojniki, zgarniacze lub jako ochrona na czas transportu szyb, okien oraz parapetów wykonanych z marmuru lub granitu.

Wykonywane przez naszą firmę mieszanki gumowe są wykorzystywane przez producentów opon, mat antywibracyjnych, sprzętu sportowego oraz wielu innych wyrobów z gumy. 

Producent elementów gumowych

Współpraca z producentem elementów gumowych

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy produkcyjne, budowlane, instalacyjne, a także hurtownie, dystrybutorów zainteresowanych naszymi produktami. Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy lub kontaktować się z nami telefonicznie.