WYROBY Z GUMY NA ZAMÓWIENIE

Wyroby z gumy na zamówienie

Wyroby z gumy na zamówienie są nieodłącznym elementem, wykorzystywanym w wielu przedsiębiorstwach przemysłowych. Wykorzystanie produktów z gumy jest wszechstronne od instalacji wodociągowej po wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia. Wraz z ciągłym rozwojem firm produkcyjnych powstają nowe produkty, a co za tym idzie, wzrasta zapotrzebowanie na nowe części i wyroby w tym elementy z gumy. Producent wyrobów z gumy musi być elastyczny, aby dopasować się do wymagań i oczekiwań wciąż zmieniającego się rynku. 

Przykłady wyrobów z gumy na zamówienie dla przemysłu maszynowego, branży budowlanej i AGD

Produkty z gumy na zamówienie są wykorzystywane głównie w przemyśle maszynowym i wielu branżach w tym budowlanej i AGD. 

Jednymi z najczęściej wykorzystywanych wyrobów z gumy są wszelkiego rodzaju uszczelki gumowe. Ich zadaniem jest przede wszystkim uszczelnienie wszelkiego rodzaju połączeń rurowych. Uszczelki gumowe znalazły zastosowanie również jako uszczelniacze pomiędzy częściami maszyn oraz sprzętów AGD. Wyroby z gumy nierzadko mają za zadanie tłumić drgania wywoływane przez pracę maszyn i urządzeń. W przypadku gdy wyprodukowanie uszczelki jest bardzo kosztowne lub niemożliwe, wykonuje się profile gumowe metodą ekstruzji. Takie profile najczęściej służą jako uszczelki do lodówek, pralek, jako zabezpieczenie do szyb i okien podczas transportu. Popularne jest również powlekanie mieszanką gumową metalowych elementów, najczęściej wałków i rolek transportowych.

Oczywiście wyrobów wykonanych z gumy, które wykorzystywane są w przemyśle maszynowym oraz branży budowlanej i AGD jest dużo więcej, a wszystko zależy od potrzeb Klienta. Istotne jest, aby producent wyrobów i mieszanek gumowych był w stanie dopasować się i wykonać produkt na zamówienie, według wytycznych Klienta.

Producent wyrobów z gumy na zamówienie

Od wielu lat produkujemy wyroby z gumy m.in. uszczelki gumowe, profile gumowe oraz mieszanki gumowe. W naszym portfolio znajdziecie Państwo produkty takie jak uszczelki trapera, manszety gumowe oraz wszelkiego rodzaju uszczelki wykorzystywane w instalacjach wodociągowych. Wykonujemy wyroby z gumy na zamówienie na bazie kauczuku NBR, SBR i EPDM. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami lub szukacie producenta innych wyrobów wykonanych z gumy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Wyroby z gumy na zamówienie