PRODUKCJA USZCZELEK

Produkcja uszczelek

Nasza firma M.O.L. RUMGUM od ponad 30 lat zajmuje się produkcją uszczelek gumowych. Jesteśmy jednym z liderów w produkcji wyrobów gumowych w Europie. Specjalizujemy się w produkcji uszczelek gumowych kanalizacyjnych i wodociągowych. W naszym portfolio posiadamy uszczelki z certyfikatem KOMO®, dzięki czemu uszczelki są dopuszczone do kontaktu zarówno z pitną wodą zimną, jak i gorącą.  Jesteśmy także producentem wyrobów gumowych, mieszanek gumowych oraz profili gumowych. Gwarantujemy, że uszczelki wyprodukowane przez naszą firmę wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.

Stawiamy na ciągły rozwój i ekspansję naszych uszczelek gumowych. Aktualnie współpracujemy z firmami z Austrii, Niemiec, Rumuni, Litwy, Ukrainy, Argentyny i wielu innych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015, w zakresie produkcji uszczelek gumowych, wyrobów z gumy oraz mieszanek gumowych. Produkowane przez nas uszczelki mogą być wykonane z wielu rodzajów kauczuków np. SBR, NBR, EPDM. Jesteśmy w stanie wyprodukować uszczelki, które swoimi parametrami będą dopasowane do zamówień, wymogów konkretnych norm i oczekiwań Klienta. 

Produkcja uszczelek

Produkcja uszczelek gumowych oferta

Nasza oferta uszczelek przeznaczonych do uszczelnień kanalizacyjnych i wodociągowych jest bardzo szeroka. Produkujemy uszczelki np. trapera, do rur ciśnieniowych DS-MOL, do rur korugowanych, do kręgów betonowych system UKB, rur betonowych system ZINKOM, typu BL, manszety teleskopowe, IN SITU. Wszystkie te uszczelki różnią się kształtem, parametrami oraz przeznaczeniem. Produktami, które również mogą Państwa zainteresować, są uszczelki zintegrowane GP 400 oraz kanalizacyjne typu DD. Oba te produkty są kombinacją komponentu wykonanego z gumy oraz komponentu wykonanego z tworzywa sztucznego. 

Uszczelki kanalizacyjne typu DD są uszczelkami dwuwargowymi w system DD stosowane do rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Wykonane są z materiału na bazie kauczuku SBR o twardości 40˚ IRHD. Dzięki zastosowaniu pierścienia z polipropylenu oraz samego kształtu wargowego uszczelka posiada podwójne zabezpieczenie, gwarantując ścisłe dopasowanie i stabilność w kielichu rury. Natomiast uszczelki zintegrowane GP 400 charakteryzują się łatwym montażem, wydłużoną żywotnością, a także zwiększeniem odporności na odkształcenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą uszczelek gumowych. Jesteśmy w stanie wykonać uszczelki gumowe na wymiar, zapraszamy do kontaktu.

Produkcja uszczelek wykonanych metodą ekstruzji

Jak już wcześniej wspomniano, produkujemy profile gumowe, czyli uszczelki wykonane metodą ekstruzji. Dzięki metodzie ekstruzji nasze profile gumowe mogą mieć praktycznie dowolny kształt, który byłby niemożliwy do wykonania, w przypadku standardowych uszczelek, które są wytwarzane w formach wtryskowych. Produkujemy profile gumowe w zakresie twardości 40˚- 80˚ IRHD. Nasze profile gumowe mogą być wykorzystane jako wszelkiego rodzaju uszczelki kanalizacyjne i wodociągowe, a także jako uszczelnienie burt lub jako ochrona szyb i okien na czas transportu. Jesteśmy w stanie wyprodukować profile gumowe do wielu innych zastosowań. Możemy wykonać profile gumowe na podstawie dostarczonego ustnika lub jesteśmy w stanie wykonać ustnik dla Państwa we własnym zakresie. Produkujemy uszczelki gumowe metodą ekstruzji z najwyższej jakości materiałów oraz z zachowaniem obowiązujących norm. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi profilami gumowymi lub innymi wyrobami z mieszanki gumowej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Gumowe uszczelki na wymiar - zamówienie

Jako producent uszczelek gumowych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkt w 100% zgodny z oczekiwaniami. Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś uszczelek gumowych, które Cię interesują, to zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół w sposób rzetelny doradzi i przygotuje ofertę cenowo-terminową.

M.O.L. ROMGUM produkujemy uszczelki gumowe i nie tylko

Od ponad 30 lat produkujemy mieszanki gumowe, uszczelki gumowe oraz profile gumowe, które mają być jak najwyższej jakości. W celu sprostania wymogą naszym Klientom i normom posiadamy własne laboratorium, w którym wykonujemy wszystkie niezbędne badania właściwości naszych wyrobów gumowych. Dużą część naszych Klientów to Klienci, którzy współpracują z nami od wielu lat. Nasza polityka firmy to także zrównoważony rozwój. Realizujemy go w aspekcie gospodarczym, ekologicznym i społecznym. Jesteśmy zarejestrowani na platformie dostawców EcoVadis i regularnie audytowania pod kątem odpowiedzialności społecznej. Otrzymaliśmy nawet brązowy medal w zakresie zrównoważonego rozwoju. Firma M.O.L. ROMGUM to producent uszczelek, który jest otwarty na nowe projekty i wyzwania. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub propozycję to serdecznie zapraszamy do kontaktu.