GUMA EPDM PRODUCENT

Guma epdm producent

Guma EPDM, czyli etyleno-propylen-dienowa guma, jest niezwykle popularnym materiałem ze względu na swoje unikalne właściwości. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV oraz wiele chemikaliów, co sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, motoryzacji i przemyśle. Od producentów gumy epdm oczekuje się najwyższej jakości wyrobów spełniających określone normy, terminowej dostawy, a także możliwości wykonania produktów pod konkretne zamówienie Klienta. 

M.O.L ROMGUM - producent gumy epdm

M.O.L. ROMGUM to renomowany producent gumy EPDM, który od lat dostarcza wysokiej jakości produkty dla różnych branż. Jesteśmy firmą znaną z doskonałej jakości swoich wyrobów oraz profesjonalnego podejścia do klienta. Oferujemy szeroki wybór produktów wykonanych z gumy EPDM, NBR oraz SBR. Specjalizujemy się w produkcji uszczelek gumowych, profili gumowych oraz mieszanek wykonanych z gumy. Cały czas się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe współprace oraz projekty.

Nasz park maszynowy nieustannie ewoluuje i jest poszerzany o nowe maszyny oraz rozwiązania. Posiadamy również doświadczoną kadrę pracowniczą, która trzyma piecze nad tym, aby produkty swoją jakością i niezawodnością sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientom.

Guma epdm producent M.O.L. ROMGUM

Produkujemy wysokiej klasy gumę epmd w formie mieszanki gumowej. Wyrób jest wykonywany na bazie kauczuku etokylenowo-propylenowo-dienowego. Wyroby wykonane z mieszanki epdm są odporne m.in. na gorącą wodę, mydła, roztwory zasad i kwasów, aceton, płyny hamulcowe i alkohol. Dzięki swoim właściwościom guma epdm znalazła zastosowanie w produkcji wszelkiego rodzaju uszczelek, uszczelniaczy, opon, odbojników, mat antywibracyjnych itp.

 

guma epdm producent

Jesteśmy w stanie wykonać mieszanki gumowe o różnych właściwościach, na bazie wielu kauczuków. Dzięki temu otrzymacie Państwo mieszankę spełniającą określone normy oraz nadające się do konkretnej obróbki oraz zastosowania.